Botaniqa

Od niedawna posiadamy w ofercie naszego sklepu środki pielęgnacyjne dla psów marki BOTANIQA.

 

Produkty tej firmy charakteryzują się:

- innowacyjną formułą

- wysoką wydajnością

- pięknym zapachem

- naturalnym składem (bez sylikonu)

 

Formuły zamknięte w pięciu kategoriach o konkretnym przeznaczeniu:

Love Me Long – to produkty stworzone do pielęgnacji psów o szacie długiej wymagającej specyficznej delikatnej a zarazem bardzo efektywnej pielęgnacji i zabezpieczenia.

For Ever Bath – kategoria produktów stworzona by wzmocnić, nawilżyć i umożliwić stosowanie dla każdego psa nie zależnie od struktury szaty.

White Me Up – piękna, błyszcząca szata bez przebarwień to przede wszystkim zasługa systematycznej, odpowiedniej pielęgnacji. W tej kategorii znajdują się produkty przeznaczone do wysycenia koloru oraz nadania pięknego połysku i blasku szacie.

Puppy My Sweet – nie ma nic piękniejszego niż wesoły szczeniaczek w domu. Puppy My Sweet kategoria stworzona do pielęgnacji bardzo delikatnej skóry i szaty szczeniaczków. Użyte opatentowane ochronne kompleksy zapewniają idealną pielęgnację bardzo delikatnej skórze i szacie, dlatego też produkty z tej serii dedykowane są także dla psów ze skórą wrażliwą, skłonną do alergii.

Tangle Free – szata bez kołtunów i zmechaceń? Dzięki produktom z serii Tagle Free ujarzmienie niesfornych kosmyków, pozbycie się kołtunów i zmechaceń będzie znacznie łatwiejsze.